piątek, 13 marca 2015

Koszulki reklamowe

Szukasz sposobu na niebanalną reklamę? Nie chcesz, żeby twoje gadżety reklamowe okazały się czymś, co w parę chwil trafi do kosza? Świetnym pomysłem na reklamę są koszulki z nadrukiem. Koszulki to część odzieży, którą nosi właściwie każdy i której przenigdy nie jest za wiele. Są praktyczne i obdarowana osoba będzie ją nosić pamiętając o Wam, a równocześnie pokazując ją innym. Druk na koszulkach to ma możliwość być twoje logo, nazwa firmy lub niebanalny rysunek przyciągający uwagę z napisem odnoszącym się do twojej działalności.

Koszulki reklamowe mogą mieć nadruk wykonany w różnej technice. Innowacyjne metody pozwalają na pozyskanie nadruku o dużej trwałości, żywych barwach i odporności na czynniki zewnętrzne. Gwarantują, że druk na koszulkach nie zostanie uszkodzony w trakcie prania, prasowania ani nie zostanie wytarty podczas użytkowania koszulki z nadrukiem. Dzięki mocnym i żywym kolorom nadruku koszulki reklamowe mogą występować w każdym, nawet ciemnym kolorze. Jedynym ograniczeniem jest własna wyobraźnia.

W zależności od ilości kolorów, wielkości nadruku i nakładu koszulek polecana jest inna technika nadruku. Przy ograniczonej ilości barw poleca się sposób sitodruku, ponieważ jest bardzo trwała, a cena zależy od ilości kolorów. W sytuacji mniejszego nakładu najlepiej opłacalna jest folia wgrzewana na odzież. Nadaje się świetnie do napisów i zwykłych rysunków. Do bardziej trudnych, efektownych rysunków najbardziej nadaje się druk cyfrowy. Ta forma daje możliwość na zyskanie efektów, które są niemożliwe w przypadku innych technik.

Zobacz więcej: t-shirt.

1 komentarz:

  1. Koszulki z nadrukiem są bardzo popularne. Można nadrukować co się chce. Natomiast firma https://ctnbee.com/pl jest bezpośrednim producentem wydruków na tkaninach. Jakość materiału od nich przewyższa wszystkie inne firmy.

    OdpowiedzUsuń