wtorek, 31 marca 2015

Feromony dla każdego

Wielu ludzi zastanawia się w pewnych przypadkach, co to feromony, czy z całkowitą czyli stu procentową pewnością działają i czy warto je używać. Otóż feromony, zupełnie inaczej zwane socjohormonami, to specjalne substancje chemiczne, które są szeroko stosowane w świecie zwierząt. Ale też ludzie mogą korzystać z ichniejszym dobrodziejstw.

Feromony w świecie zwierząt mogą informować o niebezpieczeństwie, jak również pomóc w znalezieniu partnera. To samo dzieje się u ludzi. Podświadomie możemy wydzielać substancje, które odpychają nas od innych. Ma możliwość więc polecam zacząć poszukiwać specjalnego środka mogącego wspomóc nas w kontaktach nie tylko z osobami płci przeciwnej?

Na pytanie czy feromony działają odpowiedź brzmi z całą pewnością tak. Organizowane były na ten temat badania naukowe i wnioski są bezsporne. Choćby działanie u ludzi nie jest tak silne jak u zwierząt, to można posiłkować się takimi substancjami. Należy jednakże wybrać odpowiedni preparat. Istnieją bowiem feromony damskie i męskie. Dzięki nim można określić, czy ktoś jest kobietą czy mężczyzną nie patrząc nawet na jego wygląd. To sprawia, że te substancje mogą wpłynąć na kunszt danej osoby - zdarza się, iż to nie uroda decyduje o tym, czy ktoś będzie miał powodzenie.

Jeżeli już ktoś uważa, ze feromony nie działają, to możliwe, że trafił na nieuczciwą firmę, która sprzedała mu podróbkę. Te substancje posiadają to do siebie, że są niewyczuwalne przez ludzki niedoskonały zmysł węchu. Dlatego nie można stwierdzić bez badań, czy dany produkt naprawdę zawiera feromony. Polecam sięgać więc po preparaty sprawdzonych firm.

Sprawdź: Feromony-info.pl.

0 komentarze:

Prześlij komentarz