piątek, 24 marca 2017

Boxy dachowe samochodowe

Niekiedy nie opłaca się zakupować bagażnika samochodowego, wówczas całkiem dobrze korzystać z oferty firmy, która je wypożycza. Wspaniała wypożyczalnia bagażników dysponuje zwykle szerokim asortymentem, dostosowanym pod wymagania i gusta różnych klientów.
Najpopularniejszym typem bagażnika jest autobox. Nadają się one do różnorakich potrzeb transportowych, a wykorzystywanie z nich jest zwykle zwykłe i komfortowe. Wypożyczenie można zarezerwować sobie wcześniej, tak aby w dniu wyjazdu posiadać gwarancję, że mamy właściwe miejsce do przewozu, wyjątkowo nieszablonowych przedmiotów.
Z reguły odbierając box w wypożyczalni powinno się posiadać zamontowany bagażnik bazowy. Wypożyczalnia bagażników ma możliwość wypożyczyć za dodatkową opłatą belki poprzeczne potrzebne do zamontowania boxa, ale jedynie do samochodów posiadających standardowe relingi dachowe. Oferta wypożyczalni bagażników powinna obejmować boxy o różnej pojemności od 300 do dosłownie 600 litrów oraz dodatkowo w różnorakich rozmiarach. Ładowność ichniejszym jest zwykle niewielka i nie powinna przekraczać 75 kg, jednakże jest to świetne rozwiązanie w przypadku przewożenia przedmiotów niewymiarowych np. nart. Cena bagażników zależą od rodzaju boxa oraz dodatkowo ilości dni, na które go wypożyczamy. Wypożyczalnie najczęściej żądają kaucji, która zwracana jest przy zwrocie bagażnika. Oferta wypożyczalni bagażników powinna obejmować boxy o różnej pojemności od 300 do wręcz 600 litrów , a ponadto w różnorakich rozmiarach. Ładowność ichniejszym jest zwykle niewielka i nie powinna przekraczać 75 kg, jednakże jest to bardzo dobre rozwiązanie w przypadku przewożenia przedmiotów niewymiarowych np. nart. Cena bagażników zależą od rodzaju boxa oraz dodatkowo ilości dni, na które go wypożyczamy. Wypożyczalnie najczęściej żądają kaucji, która zwracana jest przy zwrocie bagażnika.
Zobacz: bagażnik dachowy.

0 komentarze:

Prześlij komentarz