środa, 17 grudnia 2014

Jak zrobić imprezę swojego życia?

Nie każda idealnie zaplanowana impreza nam wychodzi. W pewnych sytuacjach w pewnych sytuacjach tak skupimy się na szczegółach, że efekt generalny będzie odbiegał od zamierzonego. Innym razem to goście nie dopiszą i pomimo, że zapewniliśmy im świetne atrakcje, wcale nie będą nimi zainteresowani. Jak zatem zaplanować imprezę, aby naprawdę był to event naszego życia?

Wbrew pozorom wcale nie jest to takie trudne. Najbardziej jest rozpocząć od ogólnej wizji. Np, z jakiej okazji jest to impreza. Potem ustalić jakiś motyw przewodni. A na koniec pomyśleć o menu i atrakcjach specjalnych. Tutaj trzeba postawić na coś, czego jeszcze my sami nie widzieliśmy na żadnej takiej imprezie. Dość ciekawy może być taniec z ogniem, ale nie próbujmy tego sami tylko zatrudnijmy najwyższej jakości grupę do pokazu. Wówczas mamy 100 procent pewności, że taki fireshow oczywiście się odbędzie, a po drugie, że będzie bezpieczny dla widzów i dla samych występujących. Z kolei po trzecie takie widowisko zrealizowane w schludny sposób będzie wyuzdane i niezapomniane.

Pokazy na eventy mogą być różnorodne. O ile boimy się ognia albo na imprezie mają być niezbyt duże dzieci można wybrać mniej spektakularny pokaz. Kiedy planujemy zacząć kompletne wydarzenie jeszcze za dnia można wykorzystać balony z helem, które wypuścimy i jakie uniosą się do nieba kreując kolorową chmurę. Z kolei wieczorem można również wypuścić chińskie latarenki.

ażeby goście się nie nudzili albo nie skupili jedynie na jedzeniu można zaproponować im jakąś wspólną rozrywkę. Może to być gra w karty lub jakieś wyzwanie nagrodzone w adekwatny sposób.

Polecam zobaczyć: pixel poi.

0 komentarze:

Prześlij komentarz