środa, 3 września 2014

Nic tak bardzo nie buduje ducha drużynowego jak wspólne stroje, można ażeby powiedzieć, że to jest bez większego znaczenia, ale faktycznie tak nie jest, ponieważ posiadanie jednorodnego rodzaju strojów drużynowych wzmacnia tylko i wyłącznie poczucie jedności pośród poszczególnych zawodników drużyny.

Mając oni jednakowe stroje z większą łatwością identyfikują się z swoimi kolegami, a co z tym powiązane również z większym uporem dążą do wspólnego sukcesu jakim w wielu wypadkach w przypadku drużyny jest wygranie czy tez pokonanie zawodników z przeciwnej drużyny. Stroje drużynowe tworzone są na specjalne zamówienie w większości wypadków są to koszulki z własnym napisałem, który posiada znaczenie dla drużyny. Bez wątpienia jest to indywidulane i niepowtarzalne zatem takie koszulki są na zamówienie. W większości sytuacji także w wyposażeniu każdej osoby z zawodników są bluzy z własnym napisem drużynowym. Bardziej nastawione na rozpowszechnianie się drużyny i ze stuprocentową pewnością posiadające większe fundusze, które można przeznaczyć na tworzenie gadżetów zamawiają również koszulki dla kibiców, które są omal, że bliźniaczo podobne do tych drużynowych i przeznaczone są dla wiernych kibiców.

W pewnych przypadkach są rozdawane w ramach kampanii marketingowych, ale w ogromnej liczbie przypadków można je w tym momencie zakupić, a dochody z ich dystrybucji są dodatkowym zastrzykiem finansowym, który jest przeznaczany na rozwój drużyny. Posiadanie wspólnych koszulek wzmacnia poczucie jedności w drużynie, ale i także wzmacnia poczucie oddania drużynie. Kibice też bywają też znacznie bardziej oddani drużynie mogąc nosić ich barwy.

Warto zobaczyć: projektowanie koszulek.

0 komentarze:

Prześlij komentarz